صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 253146
تعداد نوشته ها : 261
تعداد نظرات : 17
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان


موفقیت زوج کیانیان و عطاران در گیشه


پارس فیلم - فیلم سینمایی «نیش زنبور» به کارگردانی «حمیدرضا صلاحمند» در پایان هفدهمین روز اکران خود موفق شد از مرز 400 میلیون تومان عبور کند. با فروش پایان هفته خود موفق شد به فروش 400 میلیون تومانی دست‌‌یابد تا با توجه به استقبال مخاطبان از فیلم، قرار گرفتن نام این فیلم در بین آثار پرمخاطب سال 88 چندان دور از ذهن نباشد.
بر اساس این گزارش، رضا کیانیان، رضا عطاران و مریلا زارعی بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند که براساس فیلمنامه‌ای از «سروش صحت» و طرحی از «رضا کیانیان» داستان دو دوست کلاهبردار به نام‌های رضا و اسد است که در یک رکب‌زنی حرفه‌ای مقابل هم قرار می‌گیرند و ناگهان کسی از گرد راه می‌رسد و ...
«
نیش و زنبور» در تاریخ 20 اردیبهشت ماه 88 در محله فرمانیه کلید خورد و اواخر خرداد در خیابان‌های اطراف میدان صنعت و خیابان زرافشان فیلمبرداری‌اش به پایان رسید.
سایر عوامل «نیش و زنبور» عبارتند از:
کارگردان: حمیدرضا صلاح‌مند، تهیه‌کننده: علی سرتیپی، فیلمنامه: سروش صحت، مدیر فیلمبرداری: مسعود سلامی، طراح چهره‌پردازی: مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس: فرهاد ویلکیجی، صدابردار همزمان: آرش برومند، مدیر تولید: یوسف صمدزاده، مدیر برنامه‌ریزی: محمد آهنگرانی، عکاس: محمد فوقانی،سرمایه‌گذاران: محمدرضا تخت‌کشیان، علی سرتیپی و روح‌الله بهمنی.
به گزارش فارس، «حمیدرضا صلاحمند» به تازگی فیلمبرداری «سه درجه تب» سومین فیلم بلند سینمایی خود را با بازی «رضا عطاران» به پایان برده است.


X