صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 253183
تعداد نوشته ها : 261
تعداد نظرات : 17
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

ستاره اسکندری» در تله‌فیلم «دشمنان صمیمی» بازی می‌کند

دوشنبه 9 آذر ماه سال 1388

 

پارس فیلم ـ ستاره اسکندری در نخستین تله‌فیلم اسماعیل میهن‌دوست با نام «دشمنان صمیمی» ایفای نقش می‌کند.این بازیگر قرار است نقش محبوبه را در این فیلم بازی کند که علاوه بر آن اشکان خشایی (بابک)، محمد شادانی (میلاد) ، آرینا حجتی (مولود) ، حسن مهمانی (آقای لیاقت)، اکبر رحمتی (پدر شاهین) در این فیلم حضور خواهند داشت.
به گفته میهن دوست هنوز بازیگر نقش مقابل «محبوبه» یعنی « شاهین » انتخاب نشده و به احتمال زیاد قرار است افشین سنگ‌چاپ در نقش سرگرد نیروی انتظامی و برزو ارجمند در نقش فروشنده مواد مخدر در این کار حضور داشته باشند.
داستان «دشمنان صمیمی» را که معصومه عشیری نوشته ، درباره فردی به نام شاهین است که به تازگی از همسرش جدا شده و اهالی ساختمانی چهار واحده را با اخلاق تندش به ستوه آورده است.
حدود هشتاد و پنج درصد سکانس‌های تصویربرداری «دشمنان صمیمی» داخلی و لوکیشن اصلی آن در آپارتمانی در غرب تهران است.
این فیلم تلویزیونی را رضا جودی تهیه می کند و عوامل پشت صحنه آن نیز مشخص شده اند ، که عبارتند از: دستیار اول کارگردان و برنامه ریز : حسین راستی ، مدیر تولید : شهاب علی بخشی ، تصویربردار : مجید فرزانه ، صدابردار : سیامک نیازی ، طراح گریم ، چهره پرداز و طراح صحنه و لباس : نوید فرح‌مرزی، مدیر تدارکات : وحید مرادی ، عکاس : محمد شریفی.
این تله‌فیلم که از تولیدات گروه تله فیلم های اجتماعی مرکز سیمافیلم است، در صورت انتخاب دیگر بازیگر نقش اول، سه شنبه 10 آذر کلید خواهد خورد.
منبع:فارس


X