صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 253242
تعداد نوشته ها : 261
تعداد نظرات : 17
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

فرم شرکت «تسویه حساب» در جشنواره فیلم فجر ارائه می‌شود

یکشنبه 8 آذر ماه سال 1388

پارس فیلم ـ «محمد نیک‌بین» از نظر مثبت معاونت سینمایی جهت حضور «تسویه حساب» در جشنواره فیلم فجر و رفع مشکل این فیلم برای اکران عمومی خبر داد.«محمد نیک‌بین» با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: با توجه روند مثبت اتفاقات اخیر در خصوص رفع مشکل برخی از فیلم‌ها، فکر می‌کنم شرایط برای برطرف شدن مشکلات نمایش عمومی «تسویه حساب» در حال برطرف شدن است و به همین دلیل، قصد داریم فرم شرکت فیلم را در جشنوار فجر به دبیرخانه جشنواره ارائه دهیم.
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «تسویه حساب» خاطرنشان کرد: از نظر مسئولان سینمایی کشور «تسویه حساب» مشکل خاصی ندارد و به همین دلیل است که نسبت به برطرف شدن مشکلات فیلم بسیار امیدوارم هستیم و روند مذاکرات نیز تا این لحظه مطلوب بوده است اما با توجه به این که ظاهرا قرار است هر فیلم به صورت مصداقی مورد بررسی قرار گیرد و با توجه به زمان زیادی که بر روی این موضوع صرف شده، حرکتی که تبدیل به یک جواب مثبت شود، دیده نشده است.
نیک‌بین تأکید کرد: مطمئنا «تسویه حساب» هیچ مشکل خاصی ندارد و مسئولان جدید سینمایی نیز مشکلی با فیلم ندارند و نظرشان نسبت به فیلم مثبت است. به همین دلیل، ما امیدوار هستم تا هرچه زودتر این نظر مثبت در جهت رفع مشکل اکران فیلم عملیاتی شود تا بتوانیم با یک برنامه‌ریزی درست زمینه‌های کران مناسب «تسویه حساب» را فراهم کنیم.
به گزارش خبرنگار فارس، «تسویه حساب» به نویسندگی و کارگردانی تهمینه میلانی، با بازی ‌مهناز افشار، اکبر عبدی.‌لادن مستوفی، شهره لرستانی.‌السا فیروز آذر، رضا عطاران، سیاوش تهمورث،غلامحسین لطفی، بهاره افشاری، حامد بهداد، احمد مهرانفر، مهدی فقیه و محمدرضا شریفی‌نیا ساخته شده است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است:‌ «تسویه حساب» نقدی اجتماعی است در مورد آسیب‌های اجتماعی، به ویژه در میان زنان و علل بزهکاری آنها.


X