صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 252352
تعداد نوشته ها : 261
تعداد نظرات : 17
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

     .

سقف زمانی برای ریاست دانشگاه آزاد و قانونمند شدن
 

         

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: تعیین سقف زمانی ریاست دانشگاه آزاد در قانونمند کردن این دانشگاه موثر است.

علیرضا آرانی نژاد دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، اظهار داشت: تعیین سقف زمانی برای ریاست دانشگاه آزاد می‌تواند بسیار مفید باشد.
وی با بیان اینکه روند اصلاح اساسنامه دانشگاه آزاد در شورای عالی انقلاب باید سریع‌تر انجام شود، گفت: اقدام شورای عالی انقلاب فرهنگی در تعیین سقف زمانی برای ریاست دانشگاه آزاد می‌تواند در سرنوشت اداره این دانشگاه مؤثر باشد.
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ادامه داد: باید افراد جدید و با توانمندی‌های بیشتر در حوزه ریاست دانشگاه آزاد فعالیت کنند تا معایب و اشکالات این دانشگاه به سرعت اصلاح شود.
آرانی‌نژاد با اشاره به مشکلات و ایرادهایی که به ریاست فعلی دانشگاه آزاد وارد است تاکید کرد: تنها کمیت در امور دانشگاه آزاد مهم نیست و باید مدیریت جدید این دانشگاه به فکر بالا بردن کیفیت دانشگاه آزاد باشد.
وی با اشاره به برخی فسادها در دانشگاه آزاد تاکید کرد: باید سیستمی بر دانشگاه آزاد حاکم شود که این ایرادات را برطرف کند.
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با تاکید بر اینکه تعیین سقف زمانی برای ریاست دانشگاه آزاد می‌تواند در روند قانونمندشدن این دانشگاه موثر و مفید باشد گفت: خیلی از فعالیت‌های دانشگاه آزاد در چند سال گذشته برخلاف قانون بوده است و نمونه آنرا می‌توان در برخورد مدیریت این دانشگاه با دانشجویان معترض مشاهده کرد.
آرانی نژاد در پایان تصریح کرد: باید فعالیت‌های دانشگاه آزاد شفاف‌تر شود.
. . . .!


X