صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 252486
تعداد نوشته ها : 261
تعداد نظرات : 17
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

 

اگر موسوی به دانشگاه برود بازداشت می شود

 

اگر موسوی به دانشگاه برود بازداشت می شودشفاف : سایت جوان وابسته به روزنامه جوان از سایت های اصلی حامی دولت در خبری نوشت :

پس از اقدامات روز گذشته طرفداران موسوی برای ایجاد اغتشاش و آشوب در دانشگاه تهران که علیرغم تحریک رسانه های غربی و اتاق آشوب اصلی سبزها ناکام ماند، از صبح امروز سبزها تلاش تازه ای را برای ایجاد اغتشاش در دانشگاه تهران آغاز کرده اند.
به گزارش«جوان آنلاین»،پی گیری اغتشاشات در دانشگاه ها که امروز و بنا بر اخبار رسیده تا فردا نیز ادامه خواهد داشت در حالی صورت می گیرد که وی رمز این اغتشاشات را در بیانیه آخر خود به مناسبت روز دانشجو صادر کرده بود آنجا که وی تاکید کرده بود:«۱۶ آذر دانشگاه را تحمل نمی‌کنید. ۱۷ آذر چه می‌کنید؟ ۱۸ آذر چه می‌کنید؟».
منابع اگاه معتقدند موسوی در حقیقت با توجه به ریزش حامیان خود ناکارآمدی اعتراضات خیابانی بنا دارد تا با ایجاد یک اغتشاش ثبت شدنی عرصه خیابان را آرام آرام ترک کند.
برهمین اساس برخی از سران فتنه تصمیم دارند امروز در دانشگاه ها و در تجمع هوادارانشان حاضر شوند.
اگرچه حضور موسوی و کروبی به علت احتمال بالای بازداشت آنها بسیار بعید به نظر می رسد اما شواهدی از تحریک دانشجویان توسط میرحسین موسوی و اداره کنندگان وی وجود دارد.
این درحالی است که تعداد کم حاضرین در تجمع دانشگاه تهران و هوای سرد امروز تهران نگرانی سران فتنه را از استقبال کم دانشجویان دو چندان کرده بود.
لازم به ذکر است مهدی کروبی پیش از این از عدم حضور میرحسین موسوی در تجمعات و نپرداختن هزینه های آن به شدت انتقاد کرده بود


دسته ها : سیاسی
X