صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 252388
تعداد نوشته ها : 261
تعداد نظرات : 17
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

دسته‌گل برادر جوان آقای رییس‌جمهور آمریکا

جوان‌ترین برادر باراک اوباما به جرم داشتن ماریجوانا در نایروبی دستگیر شده است.
جورج و باراک پدر مشترکی دارند. این پدر در یک سانحه رانندگی در سال 1982 درگذشت. در مراسم تحلیف باراک اوباما بسیاری از بستگان کنیایی او به واشنگتن رفتند، ولی جورج در میان آن‌ها حاضر نبود.

برادر ناتنی «باراک اوباما» رییس جمهور آمریکا در حومه نایروبی دستگیر شد. اتهام او به همراه داشتن ماریجوانا بوده است.

جورج اوباما بیست و چند سال سن دارد و رییس جمهور آمریکا را چندان نمی‌شناسد. او در نزدیکی خانه‌اش در کنار کلبه‌های حومه پایتخت کنیا دستگیر شده است.

رییس پلیس آن منطقه در این باره گفته است: «او موادفروش نیست. اما داشتن مواد مخدر غیرقانونی است و ممنوع است.» جورج دوشنبه صبح باید در دادگاه حاضر شود.

جورج ” در تابستان مقاله‌هایی درباره جورج و باراک منتشر شده بود، مبنی بر این که از این دو برادر یکی دارد رییس جمهور آمریکا می‌شود و دیگری با درآمد یک دلار در روز در یک کلبه زندگی می‌کند.... "

و باراک پدر مشترکی دارند. این پدر در یک سانحه رانندگی در سال 1982 درگذشت. در مراسم تحلیف باراک اوباما بسیاری از بستگان کنیایی او به واشنگتن رفتند، ولی جورج در میان آن‌ها حاضر نبود.

جورج در آن هنگام به دلیل آن گزارش‌ها مشهور شد، ولی او این مقالات را توهین‌آمیز می‌خواند: «این حرف‌ها را پشت سر ما زدند ولی من که به سبک زندگی‌ام می‌بالم. این رسانه‌ها هستند که دارند نام خانوادگی ما را لکه‌دار می‌سازند».

در کتاب «رویاهایی از پدرم» نوشته اوباما، جورج این طور توصیف شده است: «پسری خوشتیپ با صورتی گرد و نگاهی هشیارانه».

جورج کوچک‌ترین فرزند اوبامای بزرگ است. او تنها شش ماه قبل از مرگ پدرش چشم به جهان گشود


X