صفحه ها
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 252368
تعداد نوشته ها : 261
تعداد نظرات : 17
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

خودکار جاسوس 99 دلاری

اشتباه نکنید. آنچه که در تصویر مشاهده می کنید فقط یک خودکار ساده و معمولی نیست که بخواهید آن را سر جیب خود بگذارید و هر جا هم که فراموش کردید جایش بگذارید. این یک خودکار جاسوس است! گول ظاهر ساده اش را نخورید. هر چند خودکارهای جاسوس ایده جدیدی نیست اما این یک کمبو گجت چند کاره است که شرایط کاری آن به شرح زیر است:

با استفاده از یک باتری لیتیمی قابل شارژ این خودکار قادر است تا 60 دقیقه به ضبط فایلهای صوتی و تصویری به صورت رنگی بپردازد.اطلاعات ضبط شده در حافظه فلش 2 گیگا بایتی اش ذخیره می شود و به کمک یک پورت USB ساده به انواع کامپیوتر های رومیزی و لپ تاپها متصل شده و به تبادل اطلاعات خود می پردازد. در این خودکار از یک مبدل بسیار ظریفی به جهت تبدیل ویدیو رکورد به یک وب کم نیز استفاده شده است . بنابراین با استفاده از پایه مخصوص این خودکار می توانید از آن به عنوان یک وب کم هم استفاده کنید. در کنار تمامی امکانات گجتی که ممکن است یک کاربر در این عصر از ارتباطات به آن نیاز داشته باشد دلتان را نمی شکند و برایتان همانند دیگر خودکارها نیز می نویسد.

از طرفی هیچگاه نیاز نیست که نگران تمام شدن شارژ باتری های آن باشید. به همراه این خودکار یک عدد آداپتور که به کمک برق شهری نیز می تواند مجموعه خودکار را شارژ کند به فروش میرسد.این خودکار با قیمتهای 99$ و 109$ در دو حجم حافظه 2 و 4 گیگا بایتی به فروش میرسد.


X